Format attım Pc mi Çöpe Atıcam

Merhaba Ben 1 kaç gün önce Pc me Ufak tefek kasılmalar nedeniyle format attım Malesef attıkdan sonra pc m maf oldu aşırı donuyor felaket kasıyor yazı yazarken bırden bıre ımleç cümle ortasında bır yerlere gıdıyor.Lütfen yardım edin

dalale dalale (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format tek başına yeterli değildir.

    Formattan sonra güncellemeleri yaptınız mı?

    Sürücüleri yüklediniz mi?

    Hangi işletim sistemini yüklediniz? Bilgisayarınızın özellikleri nedir?

    Format sonrası güncelleme ve sürücü yüklemesi yapmalısınız.

    hakan hakan (15424)