Format ekranı gelmiyor ne denediysem

Merhabalar önceki sistemim windows 10 format atıyorum windowsun simgesi geliyor baslamıyor ama bir türlü windows 7 atacam windows starting diyor ekran kararıyor bilgisayar calışıyor ama format ekranı gelmiyor Usbden attım formatı cd yerim bozuk çözüm önerirmisiniz

ahmet199 ahmet199 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 10 sorun olmuyor sa windows 7 sorun oluyor ise işletim sistemini USB ye yazdırıken tam olarak yazıldımı birde işletim sistemi orjinal Microsoft sitesindenmi indirdiniz bunlar olası sebeplerdir

    Microsoft sitesinden indirin Windows® 7 için:  burdan indirin

    USB flash bellek yazdırmak için burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Başka pc format yiyor ama benim pc yemiyor her türlü bios ayarlarını da denedik bir türlü asamadık format ekranını ahmet199 7 yıl önce

    Merhaba;

    Çözüm önerisi olarak.Başlangıç Onarmayı önerebilirim.Bu ekrana F8 ile ulaşabiliyorsanız tabi.Eğer başlangıç onarmada sorununuzu düzeltmezse.Problem USB deki Windows 'un bozuk dosyalara sahip olduğunu gösterebilir.

    mdora22 mdora22 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba usbdeki windows bozuk degil baska bilgisayar format attık cauır cayır calışıyor f8 de gelmiyor xp denicem birazdan ahmet199 7 yıl önce