Format ekranında gereksiz şeyleri silmedim, bir şey olur mu?

Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce Windows'u sıfırladım sıfırlandıktan sonra PC kapandı açmaya çalıştığımda PC açılmadı hep restart attı kendine. Bende USB hazırlayarak format attım bilgisiyara lakin format atarken disk alanında bir işlem yapmadım direkt 240 GB SSD'nin üstüne Windows'u yükledim. 3 Tane vardı biçimlendirme silme gibi bir işlem yapmadım bunu yapmak zorunlu muydu? bir şey olur mu? şu an normal kullanıyorum bilgisayarı.

windows format disk ekranı ile ilgili görsel sonucu

Örnek olsun diye foto paylaştım. Bu ekranda direkt SSD'nin üstüne Windows'u kurdum SSD boştu ( sanırım pc sıfırlanırken hata nedeniyle Windows silindi o yüzden boştu) bir silme veya biçimlendirme yapmadım.

Herkese teşekkürler

qwee qwee (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarında her hangi bir sorun yoksa kafayı takmamaya gerek yok yani her şey normal ve yolunda. Eğer sürekli hatalar alıyorsan o zaman bir sorun var demektir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sorunsuz çalışıyorsa bir şey yoktur.

      hydra hydra (3800)