Format Factory ile video dönüştürme nasıl yapılır?

Format Factory programıyla video dönüştürme nasıl yapabilirim? Format Factory indirdim biraz karışık geldi. Kullanımından bahseder misiniz?

Format Factor video dönüştürme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format Factory ile video dönüştürme nasıl yapılır?

    Format Factory video dönüştürücü programıyla video dönüştürme işlemi çok basit ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Aşağıda anlattığım adımları uygulayarak Format Factory ile video dönüştürme işlerinizi yapabilirsiniz. Ben burada örnek olarak MP4'ten AVI'ye video dönüştüreceğim ama siz bundan çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

    Adım adım Format Factory ile video dönüştürme:

    1. Adım: Format Factory'i açın.

    2. Adım: Dönüştürmek istediğiniz videoyu, programın beyaz alanına sürükleyin.

    videoyu beyaz alana sürükle

    3. Adım: Karşınıza videoyu hangi formata dönüştürmek istediğinizi seçebileceğiniz bir pencere gelecek. Buradan seçiminizi yapın ve "Tamam"a tıklayın.

    dönüştürmek istediğin formatı seç

    4. Adım: Video dönüştürme işlemini başlatmak için programın üst kısmındaki "Başlat" butonuna tıklayın ve dönüştürmenin tamamlanmasını bekleyin.

    dönüştürmeyi başlat

    Video dönüştürme işlemi %100 olduğu zaman sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

    Format Factory ile video dönüştürdükten sonra videolar nereye kaydolur?

    Dönüştürülen videolar, normalde kaynak videoyla aynı konuma kaydolur. Ama bunu Format Factory programındaki Çıktı klasörü bölümünden değiştirebilirsiniz.

    çıktı klasörü

    Format Factory ile ne tür videolar dönüştürebilirim?

    Format Factory ile,

    • mp4 video dönüştürme
    • avi dönüştürme
    • 3gp'den mp4'e dönüştürme
    • avi'den mp4'e dönüştürme
    • mp4'ten mov'a dönüştürme
    • mov video dönüştürme
    • wmv video dönüştürme

    gibi bu listeyi sayısız uzatabileceğimiz işlemleri yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)