Format İçin gerekli Windows 7 İSO dosyalarını nereden indirebilirim?

Windows 7 Format atmak için  ISO dosyalarını nerden indirebilirim ?

ses1842 ses1842 (64)
7 yıl önce sordu

  • Mesajın ulaştı. Güncel olmayan bir link görürsen bizimle paylaşabilirsin. Hızlıca düzeltmeye çalışırız. Teşekkürler. hakan 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Windows 7 için .iso dosyasını buradaki linkten indirebilirsiniz.Linkte sizden Ürün anahtarınız istenir.Ürün anahtarınızı girdiğinizde ve Doğrula dediğinizde indirme linkleri açılacaktır.Eğer ürün anahtarınız yoksa Windows 7 ürününüz kayıtsız yani korsan olacak.Korsan yazılımların uzmanim.net ortamında paylaşılması yasaktır.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

  • Ürün anahtarını nerden bulayım ? ses1842 7 yıl önce
  • Ürün anahtarı orjinal Windows 7 sahibi olan kişilere verilir.Notebook bilgisayarınızın altında veya masaüstü bilgisayarınızın yanlarında Windows 7 ürün anahtarı olur.Ürün anahtarınız yoksa yukarıdaki linkten indirme yapamazsınız. @ses1842 ismailsarp 7 yıl önce

Microsoft orjinal sitesinden indirebilirsin

Windows® 7 için:iso dosyası  burdan indirin

________________________________________________

DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

________________________________________________

USB flash bellek yazdırmak için rufus burdan indirin

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • DWD LİNKİ Çalışmıyor. ses1842 7 yıl önce
  • linki tazeledim candan 7 yıl önce

Windows 7 ISO dosyasını nerden indirebilirim?

Windows 7 ISO dosyasını indirebilmek için öncelikle ürün anahtarına ihtiyacınız var.

  1. Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir adresini ziyaret edin
  2. Sayfanın alt bölümüne gidin. Burada Ürün anahtarını girin bölümüne Windows 7 ürün anahtarını girin.
  3. Doğrula butonuna basın.
  4. Bir sürelik doğrulama işleminden sonra Windows 7 ISO indirme linki karşınıza gelecektir.

Bu işlem sadece orjinal Windows 7 anahtarına sahip kullanıcılar tarafından yapılabilir

hakan hakan (15394)
7 yıl önce cevaplandı

  • Ürün Anahtarı olsaydı Zaten Sormazdım . ses1842 7 yıl önce
  • o zaman yanlış yerdesin crack ve kopya konusunda paylaşım yapmıyoruz @ses1842 hakan 7 yıl önce