Format iso dosyası nasıl yapılır?

Merhaba format iso dosyası nasıl yapılır işletim sistemim windows 10 pro

Windows 10 Pro 21H1 sürümünü kullanıyorum dün yeni bir güncelleme geldi o güncellemeyide içine katıp format iso dosyası oluşturmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Media Creation Tool ile : https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209 Windows 10 ISO dosyasının en güncel sürümünü indirebilirsin. Yani Windows 10 ISO ile güncelleştirmeyi birleştirmeyi denemene gerek yok.

    Windows ISO dosyası zaten kurulum ve format için kullanılabilir. Ayrıca resmi olmayan Windows 10 ISO dosyaları güvenlik riski içerir.

    İlla güncellemeler ile ISO dosyasını birleştirmek istiyorsan aradığın program: NTLite (https://www.ntlite.com/)

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • @alaattin öncelikle cevabınız için teşekkür ederim NTLite programı ile yeni çıkan güncellemeleri Windows 10 Pro iso kalıp dosyasına entegre ediyoruz dimi gorele28 2 yıl önce
    • @gorele28 evet yapabiliyorsun, hatta sürücü vs de entegre edebiliyorsun. alattin 2 yıl önce
    • apply seçeneği yok ntlite programında gorele28 2 yıl önce
    • @gorele28 ISO dosyasını klasöre çıkartman filan gerekiyor. Sana bir mesaj yolluyorum alattin 2 yıl önce