format sırasında mavi hata ekranı

mrb format atarken mavi ekran hatası veriyor WİNDOWD BİR SORUN ALĞILADI WİNDOWS ZARAR GÖRMESİN DİYE KAPATILDI ACABA WİNDOWS YÜKLEME DOSYA MI HATALI BOZUK SİSTEMİM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN XP KULLANIYORUM

nuri92 nuri92 (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sistem özelliklerinizi yazarsanız daha sağlıklı yardımcı olunur birde hangi işletim sistemini kurmak istiyorsunuz

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • xp yüklüyordum sabit 232 gb nuri92 8 yıl önce
    • daha öncede xp mi yüklüydü candan 8 yıl önce
    • face yazdım çıkmadınız ben mehmet nuri isal evet şu an xp yüklü nuri92 8 yıl önce