Format sonrası bağlantınız gizli değil hatası

format attıktan sonra bu hatayı almaya başladım bellirli sitelerde böyle diyor youtubeden de baktım her adımı uyguladım olmadı

havzullah havzullah (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @havzullah işletim sistemin ne windows 7 mi 8 mi 8.1 mi 10 mu bu hatayı nerede alıyorsun gibi hiç bir ayrıntı vermemişsin

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

    • İşletim sistemi ile alakası yok @gorele28 sertifika ile alakası var darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak ezbere konuşuyorsun. İşletim sistemi ile de ilgisi var. Windows XP kullanıyorsa ve service pack eksikde doğrudan bu hatayı alır. Birden fazla sebebi var. murat 4 yıl önce
    • @murat geçen birine bağlandım fakat şu kodu bilmiyordum ama bilgisayarı Windows 10'du baya uğraştım yapamadım şimdi birini arıyorum şu altdaki kodu denemek için :/ ayrıca bu sorun sertifikadan kaynaklanıyor darkcrak 4 yıl önce
    • Bu konuyu baya araştırdım @murat darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak tamam hepsinde farklı Windows xp, Windows 7 bunlarda sebep farklı olabilir. Bios pili bitmişse bile bu hatayı alabilir. Tek bir sebebi yok. murat 4 yıl önce

    Şu kodları denemende fayda var fakat ihtimal vermiyorum çünkü denemedim ama çözeceğinden ümitliyim.

    Çözüm:

    1. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak aç.
    2. Sonra şu komutları gir.
      • NETSH INT IP RESET C:\RESETLOG.TXT
        NETSH WİNSOCK RESET
        IPCONFİG /FLUSHDNS
        EXİT
    3. Komutları girdikten sonra CMD kapanacak işlem bitince.
    4. İşlem bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol et
    darkcrak darkcrak (5168)