Format sonrası ekran kartı görmeme sorunu

Format öncesi bir sorun yokken format sonrası ekran çözünürlüğü büyüdü ve ekran kartını görmemeye başladı win7 > win10 geçiş yaptım aşağıdaki gibi görmüyor :

aenesk aenesk (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartınız Windows 10 tarafından tanınmamış gibi görünüyor.Ekran kartı tanınmadı içinde doğal olarak çözünürlük büyür.

    Ekran kartınızın modelini öğrendikten sonra AMD veya NVIDIA Download ekranlarından Windows 10 uyumlu sürücünüzü indirebilirsiniz.İsterseniz modeli bize bildirin size uygun indirme linkini verelim.

    Diğer bir seçenek ise siz uğraşmadan Windows 10 güncelleştirmelerini denetleme yaparsanız, Windows 10 yüksek ihtimalle ekran kartı sürücülerini otomatik olarak tanıyacak ve internet üzerinden indirecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)