Format sonrası resimlerin önizlemesi gözükmüyor

Klasörde büyük resimler seçeneği ayarlıyken resimlerin önizlemesini göremiyorum. masaüstünde de aynı şekilde. Dosyalar bozuk değil tıklayınca açılıyor. Anlatamadıysam şöyle gözüküyor https://hizliresim.com/Wbjrkj

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Resim önizlemeleri görünmüyorsa şunu deneyebilirsin:

    1. Herhangi bir klasöre gir.
    2. Daha sonra yukarıdaki menüden
    3. bölümüne tıkla. Buradan Klasör ve Arama seçeneklerini değiştir seçeneğini seç. Windows 7 kullanıyorsan  Bilgisayarım‘a tıkla. Daha sonra açılan pencerede Düzenle seçeneğine tıkla oradan da Klasör ve Arama Seçenekleri‘ne tıkla.
    4. Daha sonra Klasör seçeneklerinde bölümünde görünümü tıkla
    5. Her zaman simge göster, küçük resim gösterme işaretini kaldır.
      Resin önizleme görünmüyor çözüm
    6. Uygula ve Tamam butonlarını tıkla.

    Bu işlemden sonra Resim önizleme sorunu çözülecektir. Bazı yolları yanlış hatırlıyor olabilirim.  Genel olarak bu şekilde düzeltiliyor.

    alattin alattin (16984)