Format Sonrası Sürücüleri Kurma

Format sonrasında sürücüleri kurarken her defasında bilgisayarın yeniden başlatılması gerektiğini söylüyor bende nede olsa hepsi aynı şeyi istiyor diyerek tamamını kuruyorum her soruşunda hayır deyip en son ki sürücüyü de kurduğumda yeniden başlatıyorum. Bu şekil ile her defasında tek tek yeniden başlatmanın performansa bir etkisi olur mu?

cgokhans cgokhans (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabiki öyle performans ile hiçbir alakası yok sadece sana yüklediğin sürücünün aktif olması için  yeniden başlatmanı istiyor.Tüm sürücüleri yükleyip yeniden başlatman mantıklı olur .Fakat söyle bir eksi yanı olur her sürücü yüklediğinden yeniden başlatır isen driverlerin uyumsuz olup olmadığını anlarsın yani şöyle anlatayım . Tüm sürücüleri yükledin fakat yeniden başlattıktan sonra pc mavi ekran vermeye yada açmamaya başladı hangi sürücüden kaynaklandığını anlayamazsın ama tek tek yükler ve başlatırsan hangi sürücüde hata verdiğini anlar ve başka sürücülere yönelirsin . Umarım anlatmış ve yardımcı olmuşumdur :)

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için çok teşekkür ederim :) cgokhans 9 yıl önce
    • Rica ederim ne demek yardımcı olduysam ne mutlu bana :) dyildiz 9 yıl önce