Format sonrası telefondan resim kurtarma

Telefonum arızalandı ve garantiye gitti sonrasında bi 3 kez ben format attım.Su an telefonumu degistirdim ve sim kartımda sd kartımda yok eski telefonumda ,tum resimlerim sd karta kayıtlıydı.whatsapptaki ,telefonumdaki ve sd karttaki resimlerimi geri getirebilirler mi kart sim kartı olmamasına ve formatlanmış olmasına rağmen?

nnnn nnnn (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      3 defa format attıysan o resimleri geri alman neredeyse imkansız. Fakat yine de @temmuz'un verdiği linkleri deneyebilirsin. Küçük de olsa bir şansın olabilir.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        Tamam çok teşekkür ederim.

        nnnn nnnn (1)