format sonrası wi-fi sorunu

TPN-Q140 model notebookuma format artırdım wi-fi sorunu yaşıyorum wi-fi bazen kullanılamıyor diyor bazen wi-fi çıkıyor şifre giriyorum baglanilamiyor diyor

elifzengin elifzengin (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format attirdigin yere veya kişiye neden bunu söyleyerek onlardan çözüm istemiyorsun?

    Wifi sürücüsü tam doğru ve tam uyumlu olmayabilir. Eğer öyleyse problemli sürücüyü kaldırırlar ve doğrusunu bularak onu yüklerler.

    Ama sen önce iyi anlamalisin. Wifinin kullanılamaması ve/veya yerel ağ ile bağlantı sağlanamaması başka sebeplerle de olabilir (modem problemleri, wifi ağ şifresinin hatalı yazılması gibi.).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Öncelike format sonrasına tüm güncellemeleriniz yapıldı mı? Windows güncellemelerini eksiksiz yapın. Windows işletim sistemindeki eksik bir yamadan dolayı ağı göremiyor ve ağa bağlanamıyor olabilirsiniz.

      Son olarak da adsl modeminizin yazılımı eskiyse ve güncelleme varsa mutlaka adsl modem firmware güncellemesi gerçekleştirin.

      hakan hakan (15424)