Format USB mi ön yüklemeye alınca siyah ekranda kalıyor, nasıl çözebilirim?

Elimde format USB si var ama ön yüklemeye aldığımda siyah ekranda kalıyor ve devam etmiyor, her hangi bir setup ekranıda gelmiyor. Sorunumu nasıl çözebilirim? USB de Windows 10 64 mimari var, ben de Windows 7 32 mimari bulunmakta. (Siyah ekranda yukarıda çizgi var ve çizgi sürekli olarak yanıp sönüyor.)

dehdas dehdas (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB'ye attığınız Windows 10 isosu bozuk olabilir, siz isoyu usb'ye aktarırken elle mi yoksa rufus programıyla mı aktarıyorsunuz? Sürükle-bırak (Elle) yapıyorsanız aktarırken eksik aktarmış olabilir, rufus programı ile aktarın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Rufus ile attım ve bozuk olabileceği soruyu attıktan sonra aklıma geldi, yeniledim. Ama ağ ile bir şeyi indirip USB belleğinin içerisine kaydetmem gerektiğini öğrendim. Nasıl indirebilirim? dehdas 2 yıl önce