Formatlanan telefonda silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Samsung note 3 telefonum fabrika ayarlarına geri döndü bide format atildi fotoları nasıl geri  alabilirim.

salimi salimi (1)
5 yıl önce sordu

  • Android sürümün kaç? omercik 5 yıl önce
  • Android sürümü 5.0 salimi 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Android işletim sisteminde ve diğer telefonlarda telefondan silinen fotoğrafların kurtarılması her zaman mümkün olmuyor.  Telefonda Google Photos  yani Google Fotoğraflar yüklüyse Google fotoğraflarda çöp kutusuna bakabilirsin. Buradan bir şeyler çıkabilir.

Bunun dışında telefonu bilgisayara bağlayarak silinmiş dosyaları kurtarma programlarını kullanabilirsin. Telefonunun Rootlu olması gerekir. Örneğin PhoneRescue for Android gibi programlar ile silinen fotoğrafları kurtarmayı deneyebilirsin.

murat murat (12492)