Formatlanan telefonda silinen mailler nasıl geri getirilir?

Dostlar telefonum formatlandı ve içinde çok önemli maillerim var. Maillerimin şifresini bilmiyorum geri getirebilirme şansım var mı? Telefon modeli: J7 Prime.

sefkaylt94 sefkaylt94 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cihazını sıfırladığın zaman maillerin silinmez. Mail adresine tekrardan giriş yapman gerekiyor maillerine ulaşmak için.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      mailinde telefon numaran yada kurtarma mailin varsa alabilirsin maili bunlardan biri dahi yoksa çok zor alma ihtimalin bu arada bunun tel sıfırlamayla alakası yok maillerin şifresini unuttuğun mailinde durur

      oguzhan08 oguzhan08 (45)