Formatsız Windows 10 Yükleme

Windows 7 kullanıyorum formatsız dosyalar zarar görmeyecek şekilde Nasıl Windows 10'a yükseltebilirim?

hasan9758 hasan9758 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    yükseltme yaparken seçenekler var bütün sürücülr ve ayarlarınızı kalsınmı diye veya herşeyi sil sfırdan kurulum diye seçenekler var dosyalarınız ve ayarlarınız kalacak şekilde ayarları tercih edersiniz veya

     http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209 bu orjinal microsoft windows 10 indirme aracı

    ister İSOisterseniz direkt USB belleğinize indirrin ve sonra kuruluma geçin dosyalarınız ve ayarlarınız kalacak ayarları tercih edin

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 ilk çıktığı Zaman Windows 10 yükseltme uygulamasıyla yükseltirken hata oluştu ve bilgisayar açılmamıştı. Bilgilerimi dahi alamadan format atılmıştı aynısı olacağından korkuyorum

      hasan9758 hasan9758 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • en garantilisi ozaman bu şekilde yapıncevabu düzelltim windows 10 netten usb veya dvd ye yazdırın kuruluma başlayın candan 8 yıl önce

      Windows 10 indirme aracı Şimdi İndirin - 32 bit sürümü (tıkla)

      Windows 10 indirme aracı Şimdi İndirin - 64 bit sürümü (tıkla)

      Bunlardan hangisi uygun ise Microsoftun bu kendi aracı ile download et ve Windows 10 yükseltmesi veya sıfırdan Windows 10 yüklemesi yap. Etkinleştirme problemi olmayacaktır.

      Bu linkten ilgili ve gerekli bilgiyi öğrenebilirsin (tıkla)

      Not: İki türlü yapabilirsin. Birincisi halen yüklü ve kullanmakta olduğun etkinleştirilmiş haliyle Windows 7'den ilgili Microsoft aracıyla Windows 10 yükseltmesi yaparsın. İkincisi herhangi bir PC'de bu Microsoft aracıyla orjinal kurulum iso'sunu download ederek (USB flash sürücüde tercih edilebilir) sıfır kurulum yaparsın. Her iki izlenecek yoldada lisans problemi olmayacaktır. Fakat sıfır kurmada uyumlu Windows 10 iso'su download'ı şarttır; yoksa lisanslama olmaz.

      temmuz temmuz (12505)