Formattan sonra bilgisayarıma hangi driverlerı yüklemem gerek? Hangi driverler önemli?

Ben Bilgisayarıma Format attımda driverları nasıl yükleyeceğim yani formattan sonra hangi dosyaları yüklemem lazım ? Lütfen yardım edin . Birine sordum bu siteye yönlendirdi driverları yüklemen gerek dedi extra sorum şu Formattan sonra hangi dosyaları yüklemem lazım? Windows 10

peren peren (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Otomatik yükler driverları elle yükleyeceğiniz tek driver Ekran kartı driverıdır.

    AMD Ekran kartı ise;

    Nvidia Ekran Kartı ise;

    ses1842 ses1842 (64)
    3 yıl önce cevaplandı

      Hangi dosyaları/programları yükleyeceğiniz size bağlı, ben Winrar falan yüklüyorum, Adobe Photoshop CS6 vs. Driverları ise Windows 10 kendi yüklüyor. Sadece kullandığınız klavye, joystick,  mouse gibi parçaların driverı varsa driverını kurun. Elle sadece Ekran Kartı driverını yükleyeceksiniz. Driver Booster gibi driver güncelleyen saçma programlar kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • çok teşekkür ederim : ) peren 3 yıl önce