Formattan sonra kamera ve mikrofon çalışmıyor

Forumlardan, videolrdan baktığım kadar yapmaya çalışdım ama başaramadım . Lütfen yardım

Denediklerim,

Gizlilik ayarları,

Laptopun kendi sitesinden driverler yükledim,

gpedit.msc
regedit komutlarından internetteki ayarları yaptım ,

mik sesini açtım . yok yok yok .
Bu konu benimdir . Bakabilirsiniz resimlere .. https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/formattan-sonra-kamera-mikrofon/dd2d510e-7645-463a-bbc5-2e5ee96eecd7

ismailcagatay ismailcagatay (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptop markası ve modeli nedir? Fotmattan sonra yüklediğin işletim sistemi nedir?

    Formattan sonra Windows güncellemelerini yükledin mi? Aygıt yöneticisinin bir ekran görüntüsünü ekler misin?

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • microsoftun kendi sayfasıdır buraya yükleyemedim . ismailcagatay 4 yıl önce
    • https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/formattan-sonra-kamera-mikrofon/dd2d510e-7645-463a-bbc5-2e5ee96eecd7 ismailcagatay 4 yıl önce
    • lütfen konuyu daha detaylı buradan inceleyebilirsiniz ismailcagatay 4 yıl önce
    • Acer-Predator Helios 300 (Predator G3-572) ismailcagatay 4 yıl önce
    • Windows 10 du Windows 10 Pro yaptım formatta ismailcagatay 4 yıl önce
    • @ismailcagatay mesaj yolu ile bir kaç soru sordum hakan 4 yıl önce
    • cevap verdim ismailcagatay 4 yıl önce
    • @hakan Beyefendi ordamısınız ? ismailcagatay 4 yıl önce

    Konu henüz çözülmemiştir . +++++++++++++++++++

    ismailcagatay ismailcagatay (1)