Formattan sonra ses açamıyorum

Merhaba, bilgisayarıma son format attığımdan beri bazı playerlarda videoyu ileri saramıyorum, sesini kısamıyorum. Spotifyda denediğimde yine sesi açamadığımı fark ettim bunun sebebi ne olabilir? Eksik ne yapmış olabilirim bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Edit: Hatta şöyle ses kapatma tuşu ve tam ekranı alma kısımları her birinde çalışıyor. Sadece ses açarken ve videoyu ilerletirken problem yaşıyorum.

batuhanqok15 batuhanqok15 (3)
4 yıl önce sordu

  • Bilgisayar marka ve modelin nedir? hakan 4 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Realtek HD Audio sürücüsünü indirip kur. ( güncel )

K-Lite Codec indir ardından Gom Player indirip dene.

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce cevaplandı

    Cevabınız için teşekkür ederim fakat sorun sadece bilgisayarımdaki playerlarda geçerli bir durum değil. Ayrıca söylediklerinizi az önce yaptım sorun halen devam ediyor.

    Habertürkte mesela bu şekilde.

    batuhanqok15 batuhanqok15 (3)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @batuhanqok15 peki bunu başka hangi sitelerde yaşıyorsunuz ve problem sadece internet üzerinden mi yaşanıyor yani normal bilgisayara indirdiğiniz video ‘yu çalıştırınca böyle bir sıkıntı oluyor mu ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @ybaskin34 sadece internet üzerinden değil. Spotify'da da aynı şekilde sorun yaşıyorum fakat kmplayer v.b playerlerda problem yaşamıyorum. Youtube'de de bir sorun yok. batuhanqok15 4 yıl önce
    • @batuhanqok15 peki bu durumları " İnternet Explorer ya da Microsoft Edge " ile denesene.Bakalım Sonuç ne olacak. ybaskin34 4 yıl önce
    • @ybaskin34 Denedim tabii ki onlarda da aynı şekilde problem sürüyor. batuhanqok15 4 yıl önce
    • @batuhanqok15 hallahallah değişik bi durum. ybaskin34 4 yıl önce
    • @batuhanqok15 ben bi araştırayım bu durumu eğer bişeyler bulabilirsem eklerim konuya.😉 ybaskin34 4 yıl önce

    Sesi klavyeden mi açamıyorsun yoksa fare ile mi hareket ettiremiyorsun? Yani FN tuşu ile ses açma mı çalışmıyor mesela?

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @murat Fare ve touchpadden açamıyorum. Klavyeden açabiliyorum. batuhanqok15 4 yıl önce
    • @hakan bilisayar marka ve modelini sormuş cevap vermemişsin. Bunları belirtirsen ihtiyacın olan yazılımın sana linkini yazabilirim @batuhanqok15 murat 4 yıl önce
    • Laptopum var samsung np-350vc5-s0atr modeli. Driverlarda mı eksik olduğunu düşünüyorsunuz ? batuhanqok15 4 yıl önce

    Buradan Samsung Update yazılımını yükle: Samsung Update indir

    Daha sonra bilgisayarını tarat ve yazılımları yükle. Formattan sonra Ses gelmemeye başladığına  göre mutlaka eksik bir yazılım mevcuttur.

    hakan hakan (15394)