Formattan sonra silinen not defteri

Dün format attım ama silinmemesi gerek bir not defteri vardı içinde bilgilerim vardı onu yedeklemeyi unutmuşum geri getirme şansım var mı?

warofthe warofthe (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şansın varsa (silinen dosyanın üzerine yeni kayıtlarla yeni yazılmalar olmadıysa) kurtarılma şansı olabilir:

    Recuva nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Not: "Belgeler" veya "Tüm dosyalar" seçilmeli, bunlar arattırılmalıdır (En iyisi tüm dosyalar).

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Aşağıda sık kullandığım yazılımlardan birini kullanabilirsiniz.

      Recovery MyFiles  (favori - "Recover Drive" metodunu kullanınız.) - Bu uygulamanın v5.1.0.1824 sürümünü kullanmanız öneriyorum. Son sürümde bug (hata, sorun) vardır.

      # EaseUS Data Recovery Wizard

      # Ontrack EasyRecovery Enterprise

      # Prosoft Data Rescue

      # Remo Recover Windows Pro

      # Restorer Ultimate

      # R-Studio

      beytullahakyuz beytullahakyuz (181)