Formattan sonra silinen videoları nasıl getiririm?

HP bilgisayarıma virüs girdi ve format atıldı, veri kurtarma ile fotoğrafların bir kısmı kurtarıldı ama benim için asıl önemli olan vefat eden annaannemin webcam ile çekilmiş videolarıydı, kurtarma için bilgisayarımı verdiğim yer videoları kurtaramadığını söyledi, ben de araştırdım recuva adlı yazılımı indirdim ama o da videoları bulamadı. lütfen yardım edin nasıl geri getirebilirim üzüntüden kahroldum lütfen yardım edin.

pelinmelek pelinmelek (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Video ve dosyalar için en iyi programlardan biridir recuva . bir kez daha burayı okuyarak denemenizi öneririm. ayrıyetten size farklı iki program daha vericeğim onları da deneyebilirsin

    Recuva

    Umarım sorununu çözebilirsin .

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

    • bir küme video buldum ama bu videoları açamıyorum " Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir. " şeklinde bir yazı çıkıyor ve açılmıyorlar eskiden vista kullanıyordum şimdi formatla windows 7 yüklendi . Ne yapmam gerekiyor belkide istediğim videoları buldum ama açamadığım için anlayamıyorum. pelinmelek 9 yıl önce
    • Kullandığın video oynatıcı yanı media player destek vermiyo olabilir. bunun için internetten GOM Player veya farkli bir video oynatıcı indirerek denemelisin . blackheaven 9 yıl önce
    • gom yükledim şimdi gom da açmıyor vlc de var o da açmıyor :( pelinmelek 9 yıl önce
    • Bulduğun videoların uzantısı nedir acaba ? blackheaven 9 yıl önce