Formattan sonra "Your pc ran into a problem and needs to restart. We'll restart for you" hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?

Windows 10 bilgisayarımı sıfırladıktan sonra bilgisayar açılmadan sürekli bu mavi ekran geliyor ve bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatıyor. Windowsun kurulduğu diskteki dosyaları sil seçeneğine tıkladım sıfırlama işlemi bittiğinde farklı bir ekran geldi sonra bu mavi ekran geldi ve sürekli yeniden başlatıyor aynı mavi ekran geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

apol apol (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @apol Sadece C diskini sıfırladıysan C:'de ki veriler silinir. Format atarken biçimlendireceğin Disk bölümü sadece C: seçeceksin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarına doğru düzgün format attığından emin misin? Bilgisayarına format atarken iptal ettin mi?

      Bana sorarsan tekrardan format atmanda fayda var.

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayara format atmadım ayarlar kısmında bilgisayarı sıfırla seçeneğinden sadece windows c yi sıfırladım.sıfırlama işlemi bittiğinde bu hatayı aldım.

        apol apol (3)
        3 yıl önce cevaplandı

        • :/ sen yinede bilgisayarına format at bir şey olmuş format esnasında yani bilgisayarına USB veya DVD ile format atmandan başka çare yok. darkcrak 3 yıl önce
        • İçinde ders dosyalarım vardı ya :( apol 3 yıl önce
        • Formatlandığında d diski de temizlenirmi yoksa sadece c mi silinir apol 3 yıl önce
        • D diskini seçmezsen c diski sıfırlanır zaten format attığın zaman windows un kurulu olduğu diske format atar. darkcrak 3 yıl önce