Fortmat atarken hata alıyorum

Arkadaşımın windows 10 bir laptopu var (casper nirvana) 7 ye çevirmesi için yardım etmemi istedi flash ayarlarını yaptım biostan ama fotoğrafta belirttiğim aşamada usb yi görmüyor https://i.hizliresim.com/VrB8OR.jpg elimde şuana dair cd veya dvd yok ordan göz at diyip program files ın içine formatı iso dosyasına çevirip atmayı denesem olur mu acaba ? şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

nbeyazx nbeyazx (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorun biraz karışık olmuş.

    Ama zaten link verdiğin resimdeki ekranda USB'yi görmesi gerekmiyor. Sen o ekranda önce Yeni seçeneğine tıklayacaksın. Sonra uygula ve biçimlendir yapmalısın. Biçimlendirme demek format demektir. Bu işlemi yaptığında diskin formatlanacak ve kurulum başlayacaktır.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Usb yi görmez zaten sen zaten usbden açmışşın ki format ekranı gelmiş diski boyutlandırıp windowsun yükleneceği diski seçiceksin yükleyeceksin

      umuttt umuttt (207)