Fortnite Sistem Gereksinimleri neler?

Fortnite Sistem Gereksinimleri nelerdir? Fortnite kaç GB yer tutuyor? Fortnite sistem özellikleri neler? Fortnite nereden indirilir? Fortnite download boyutu kaç GB?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fortnite Sistem Gereksinimleri nelerdir?

    Aşağıda en düşük ve önerilen Fortnite sistem gereksinimlerini bulabilirsiniz. En düşük konfigürasyonda sorunlar yaşayabileceğinizi unutmayın. Önerilen sistem gereksinimlerinin üzerinde sistemlerde herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

    Fortnite Sistem Gereksinimleri (en düşük)

    Fortnite oynayabilmeniz için gerekli minumum sistem gereksinimleridir. Bu sistem gereksinimlerinin altında Fortnite çalışmayacaktır.

    • İşlemci / CPU: Intel Core i3 2.4 Ghz
    • RAM / Bellek: 4 GB
    • İşletim Sistemi: Windows 7/ Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit
    • Ekran Kartı / VGA: Intel HD 4000
    • Disk Alanı: 20 GB

    Fortnite Sistem Gereksinimleri (tavsiye edilen)

    Fortnite önerilen sistem gereksinimleridir. Aşağıdaki konfigurasyonla rahatlıkla Fortnite oynayabilirsiniz.

    • İşlemci /CPU: Intel Core i5 2.8 Ghz
    • RAM / Bellek: 8 GB
    • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit
    • Ekran Kartı / VGA: Nvidia GTX 660 ve AMD Radeon HD 7870 veya DX11 destekli bir ekran kartı
    • Disk Alanı: 20 GB veya üzeri olursa iyi olur

    Fortnite indirme boyutu kaç GB?

    Fortnite PC indirme boyutu  9.25 GB civarındadır. Fakat bu indirme boyutu gelebilecek güncellemeler ile sürekli değişebilir. Yine MAC için indirme boyutu 15 GB civarındadır. Bu download boyutudur. Kurulum yapıldığında HDD üzerinde çok daha fazla yer kaplayacaktır.

     Fortnite nereden indirilir?

     Fortnite indirmek için şu adresi kullanabilirsiniz:  Fortnite indir Açılan pencerede Windows, MAC, IOS, Android hangisi için Fortnite indireceksiniz onu seçin.

    İndirme işlemi ilk başta çok kısa sürecektir. Önce Epic Games Launcer indirilecek ve asıl dosyayı o indirecektir. İndirme işleminde ilk olarak güncellemeler indirilecektir. Epic Game Launcer ve ön yüklemeler 250MB civarındadır ama bu bilgisayara göre değişiklik gösterir.

    murat murat (12492)