Fortnite ta çok fazla ping alıyorum

diğer oyunlarda çok iyi ping alıyorum ve internetim upload ı 10.3 mbps fakat fortnite de 1.100 ping alıyorum

cahilplayer cahilplayer (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sunucularda bir sıkıntı olabilir. Size en yakın sunucuyu seçin oyundan. Şu çözümleri denemende fayda var.

    • DNS Ayarını sıfırlayın/varsayılan DNS yapın.
    • VPN, Proxy benzeri uygulamaları kapatın.
    • CMD'yi açın ve aşağıdaki kodları yazın;
    ipconfig /release
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /renew
    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      merhaba bu sorundan bende müzdariptim  yakın zamana kadar internete kablosuz baglandığım için oyundayken pingim inanılmaz dalgalanıyordu bununla ilgili biraz araştırma yaptım genelde ayarlarla ilgili çözüm yöntemleri vardı fakat işe yaramadı fakat bir tane yöntemin gerçekten işe yaradığını gördüm komut satırı gibi bişey var onu indirip oyundayken  açık tutuyorsun böylece ping degerini sabit tutuyor ekran görüntülerini de  asagıya bırakıyorum umarım işine yarar

      ekran görüntüsü 1: link

      ekran görüntüsü 2 :link

      ekran görüntüsü 3:link

      indirme linki :link

      hatasivecozumucom hatasivecozumucom (1)