Forza Horizon 3 İndirecektim İSDone.dll hatası alıyorum gta 5 kurarkende alıyorum bu hatayı 64 bit SYSWOW64 te isdone.dll var.

windows 10 kullanıyorum 64 bit isdone.dll var ama hala hata alıyorum

@hakan

ardaozcelik81 ardaozcelik81 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığın hata Forza Horizon ISDONE.DLL  An Error occured when unpacking! unarc.dll returned an error code:-1  Error: archive data corrupted (decompression fails) şeklindeyse iki ihtimal var: Yönetici izni gerekiyor veya kurulum dosyası hatalı.

    1. Kurulum dosyasını , Setup.exe, sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurulum yapmayı dene.
    2. Kurulum devam etmsezse ve  Error: archive data corrupted (decompression fails) hatası alırsan o zaman kurulum dosyanda hata var demektir. Oyunu başka yerden indir veya orijinal oyun edin.

    ISDONE.DLL hata penceresinde başka bir hata yazıyorsa onu bizimle paylaşırsan daha iyi olur.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı