Forza Horizon 4 alınır mı? Forza horizon 4 kaç TL?

Forza Horizon 4 alınır mı?

Forza Horizon 4 nereden alınır?

Forza Horizon 4 kaç TL?

Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri nedir?

Forza Horizon 4 sorunlu mu?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Forza Horizon 4 alınır mı?

    Evet alınır. Sebebi ise araç çeşitliliği, yarış çeşitliliği, grafikler, fizik, mekanik, sesler ve daha nicesi sebebiyle oyun alınır. Hele oynayacak grubunuz varsa 3-4 kişi çok iyi sarıyor.

    Forza Horizon 4 nereden alınır?
    Eskiden iki yöntem vardı birisi ucuza hesap satın almak, Ki bunların çoğu çalıntı oluyor. Bir diğeri ise Microsoft Store'dan almak. Ancak Steam'e yaklaşık bir ay önce geldi ve tavsiyem Steam'den almanız.

    Forza Horizon 4 kaç TL?

    Şu an Microsoft Store'da Standart Edition 304 TL, Ultimate Edition 367 TL. Steam'e geldiğini belirtmiştim. Ben heyecanla almak istedim ancak indirimi bekliyordum ve en sonunda dün akşam indirime girdi.

    İlk fırsatta hemen satın aldım.

    Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri nedir?

    Belirtilen sistem özellikleri aşağıda.

    • Minimum:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
      • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
      • Bellek: 4 GB RAM
      • Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x
      • DirectX: Sürüm 12
      • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
      • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
    • Önerilen:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher
      • İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
      • Bellek: 8 GB RAM
      • Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470
      • DirectX: Sürüm 12
      • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
      • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

    Forza Horizon 4 sorunlu mu?

    Teknik olarak oyunda bir takım sorunlar var evet hatta bu sorunlardan biri için çözüm rehberi sunmuştum.

    Steam'de mağaza sayfasında incelemeler kısmında bazı kullanıcılar donma sorunu yaşadıklarını belirtmiş. Evet olabilir ancak gözümle göremedim, deneyimleyemedim çünkü indirmeye daha bir saat önce başlattım indirme tamamlanınca test edeceğim Steam sürümünü. Ayrıca bakmak istersenizde Xbox Game Studios yayıncı indirimi var, kaçırmanızı tavsiye etmem. :)

    Düzenleme: Bir buçuk saat oynadım ve çevrimiçi oyunu açtım ve oyunu engelleyecek donma ile karşılaşmadım sadece ufak tefek finish ekranında anlık donmalar oldu ancak onlarda oyunu etkileyecek kadar değil, ben yaşamadım anlayacağınız.

      hydra hydra (3800)