Forza Horizon 4 kendiliğinden kapanıyor

Forza horizon 4 oyunun penceresi açılıyor oyun a giriş yapamadan 5-10 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor
1 hafta önce sorunsuz şekilde oynuyordum
Oyun D diskinde yüklü
Sistem gereksinimlerini kontrol ettim karşılıyor

Şunları denedim

Oyunu sıfırlamak
Oyunu silip tekrar yüklemek
Ekran kartını güncellemek

Windows'u güncellemek

Administrator hesabını cmd den aktifleştirip microsoft store dan girmeyi denedim oyun yüklü olduğu halde(D diskinde yüklü)
yükleme seçenekleri çıkıyor

Afterburner kullanmıyorum

Çözüm için neler yapılabilir ?

mutecessis mutecessis (216)
5 yıl önce sordu

  • En geç sistem geri yüklemesi 2 hafta öncesiydi yaptım , yinede forza açılmadı mutecessis 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Biliyorum biraz klişe olacak ama Sistem geri yukleme yapa bilirsin belkide sorun boyle çozulur

kurtneli kurtneli (1)