Forza Horizon 4 oyundan atma sorunu nasıl çözülür?

Forza Horizon 4 oyununa giriyorum ENTER yapıp devam ediyorum ve loading ekranından sonra beni oyundan atıyor, nasıl çözebilirim?

Forza Horizon 4 oyununa girdikten ve biraz araba sürdükten sonra oyundan atıyor nasıl çözebilirim?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle ForzaFix uygulamasını indiriyorsunuz;

    Uygulamayı masaüstüne atın.

    Forza Horizon 4 oyununu çalıştırın ve açıldıtkan sonra bu ekranda enter yapın ve masaüstüne geri dönüp Forza Fix uygulamasını çalıştırın.

    Forza Fix uygulamasını çalıştırdırdıktan sonra böyle bir şey diyecek, anlamı şu;

    • + tuşuna basarak explorer.exe'yi kapatıyorsunuz,
    • - tuşuna basarak explorer.exe'yi açıyorsunuz.

    Oyunun kapanmasına sebep olan etken explorer.exe'dir, o yüzden bu uygulamayla bu 2. Fotoğrafta ki ekran geldikten sonra uygulamayı çalıştırıp + tuşuna basıyorsunuz.

    Ayrıca aşağıda ki uygulamalar sistem de yer alıyorsa bu programları silerek çözüme katkı sağlayabilirsiniz;

    • MSI Afterburner
    • RivaTuner
    • Logitech yazılımları
    • Makro yazılımları
    • Ping düşürme programları ( WTFast )
    • En son indirdiğiniz 3. parti programlar soruna teşkil edebilir.

    Oyun korsan ise yine bu çözümü deneyebilirsiniz ancak tekrar olmazsa oyunu satın alıp deneyin, korsan oyunlarda böyle hatalar olabiliyor.

    hydra hydra (3800)