forza horizon 4 oyundan atma sorunu

oyunu açtıktan 5 dk sonra gri ekran verip oyundan atıyor oyunu daha geçen gün aldım lğtfen yardım edin param boşa gitmesin sistem gereksinimlerim fazlasıyla yetiyo

hasank hasank (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemt özelliklerini belirt yinede.
    Olası çözümler :

    Ekran kartı driver'ını güncelle.

    Eğer Crash verip atıyorsa minidump dosyasını paylaşın.

    Windows Ayarlar > Uygulamalar Ve Özellikleri > İsteğe bağlı özellikler > Özellik Ekle > Grafik Araçları

    C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll silin.

    VE;
     DirectX İndirme Aracı.

    DirectX tekrardan indirin.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • sistemim gtx 1660 ti i5 9400 16 gb ram direk oyundan atıyor crahs vermiyo ekran kartı driverlarım güncel hasank 4 yıl önce
    • Oyunla alakalı olabilir. hydra 4 yıl önce

    yardımcı olacak hiç kimse yok mu ?

    hasank hasank (9)