Forza Motorsports 6: Apex PC Sistem Gereksinimleri

Forza Motorsports 6: Apex PC Sistem Gereksinimleri nedir?

Forza Motorsports 6: Apex PC oynamak için nasıl bir ekran kartı gerekir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft'un sahip olduğu Xbox oyun konsolu kullanıcılarının severek oynadığı Forza yarış oyunu serisi Forza Motorsports 6: Apex ile bilgisayara geliyor. Yeni nesil grafikler ile donatılan Forza Motorsports 6: ApexPC'de 4K çözünürlüğe kadar destek sunuyor.

    Forza Motorsports 6: Apex PC ücretsiz mi?

    Forza Motorsports 6: Apex PC, bilgisayarda ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. F2P türünde olan Forza 6 PC'de oyun içi satın almalar da bulunacak.

    Forza Motorsports 6: Apex PC ne zaman çıkacak?

    5 Mayıs itibari ile PC'de beta olarak oynanabilir olacak Forza Motorsports 6: Apex PC, aynı zamanda DirectX 12 desteğine de sahip. Peki Forza Motorsports 6: Apex için nasıl bir sistem gerekir? Forza Motorsports 6: Apex sistem gereksinimleri nedir?

    Forza Motorsports 6: Apex PC Sistem Gereksinimleri

    • Forza Motorsports 6: Apex Minimum Sistem Gereksinimleri
    • İşlemci: Intel Core i3-4170 (3.7 GHz)
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 740 / AMD Radeon R7 250X
    • VRAM (Ekran kartı belleği): 2GB VRAM
    • Depolama: 30 GB
    • RAM: 8 GB RAM
    • DirectX: DirectX 12
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

    • Forza Motorsports 6: Apex Önerilen Sistem Gereksinimleri
    • İşlemci: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290X
    • VRAM (Ekran kartı belleği): 4 GB VRAM
    • Depolama: 30 GB
    • RAM: 12 GB RAM
    • DirectX: DirectX 12
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

    • Forza Motorsports 6: Apex PC 4K Sistem Gereksinimleri
    • İşlemci: Intel Core i7-6700 (4 GHz)
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980Ti / AMD Radeon Fury X
    • VRAM (Ekran kartı belleği): 6+ GB VRAM
    • Depolama: 30 GB SSD
    • RAM: 16 GB RAM
    • DirectX: DirectX 12
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
    brsozl brsozl (1961)