Fotoğraf exif bilgilerinin değiştirilip değiştirilmedigi nasıl öğrenilebilir ?

Fotoğraf  exif bilgilerinin değiştirilip değiştirilmedigi nasıl  öğrenilebilir ?

mutecessis mutecessis (216)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef fotoğraf exif bilgilerinin değiştirip değiştirilmediğini anlayamazsın. Exif bilgileri kolayca değiştirilebilir bilgiler ve bunun kaydını tutan bir yapı yok. İsteyen istediği fotoğrafın exif bilgilerini kolayca değiştirebilir.

    Ücretsiz onlarca program exif bilgilerini değiştirmek için kullanılabiliyor.

    alattin alattin (16984)