fotoğraf makinası tavsiye

merhaba bir fotoğraf makinası almayı düşünüyorum ama hiç bu konuda tecrübeli değilim biraz araştırdım 'nikon  d7000' en çok ilgimi çeken oldu amatör olarak başlayacağım için sizin önerileriniz neler. şimdiden teşekkürler

ahmettaha ahmettaha (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    valla crop makina alcaksan nikon d7100 önerririm.. yada sony alpha 77 ıı modeli

    irfan irfan (3)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler yarın bakarım bunlara :) ahmettaha 8 yıl önce

    Bende amatör olarak başladım ve aldığım fotoğraf makinası Canon 600D oldukca güzel. Fiyat ve özellik bakımından gayet güzel bir DSLR makina, aldığımdan beri hiçbir sorun çıkartmadı bayaada memnunum aldığıma.

    mustafa38 mustafa38 (72)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tamam sağolun banada zaten şöyle uzun süre kullanabileceğim bir makina lazım teşekkürler ahmettaha 8 yıl önce