Fotoğraf simge sorunu

Fotoğraflarımın simgesi değişti. Yukarıdaki resimdeki gibi görünüyor.  Neden bu simgeler ile görünüyor?

Daha önce fotoğraflar küçük simgeler halinde görünüyordu.

deathswat deathswat (17)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri alma açıksa sistemi normal önizleme yapabildiğin bir tarihe geri al.

    Sistem geri yükleme nedir, nasıl kullanılır? (Tıkla)

    Sistem geri alma kapalıysa yada başka bir sebep ile yapılamıyorsa, güzel bir sistem temizliği yap, ön izleme problemin yine düzelecektir.

    Sistem temizliği için Advanced SystemCare Free kullanabilirsin. Ayrıca Bilgisayarım'dan C sürücüsünün sağ tık menüsünden Genel sekmesi altından Disk Temizleme'yide tavsiye ederim.

    temmuz temmuz (12505)