Fotoğrafı kalitesini bozmadan büyütme mümkün mü?

Eski hesabımda bir fotoğrafımı buldum. Boyutları 200x200 ve 24 bit derinliğinde. Boyuttan da anlayacağınız gibi, boyu küçük. Ama boyu büyüktü. Ne olduysa boyu küçülmüş. Büyük halini bulamıyorum. Bu fotoğrafımın boyutunu, kalitesini bozmadan büyütmek istiyorum. Bu mümkün mü? Nereden yapabilirim bunu?

yiso yiso (1)
5 yıl önce sordu

  • en verimli kaliteli büyütmeyi ancak fotoğrafçıya giderek yaptırabilirsin, onlar baskı ekipmanlarıyla yapıyorlar. Ama bu istediğiniz durumu daha önce bir üye de sormuştu. Düşük boyutlu resimlerini buradan paylaştı ve elimizden geldiğince üzerinde çalışıp geri döndük, isterseniz yükleyip linklerini paylaşın yardımcı olabiliriz. muvel 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Belirttiğin değerlerde olan bir fotoğraf zaten teknik olarak kaliteli sayılmaz. Dolayısıyla onu güzel bir kaliteye getirmen de mümkün değildir. Büyütülmez değil, büyütülür ama doğru oranda pikseller de büyür ve kalite aynı oranda düşecektir.

omercik omercik (9418)