Fotoğrafımın beğeni sayısında sorun var

Dün gece bir fotoğraf attım ve beğeniler gelmeye başladı. Ama beğeni artıyor ve sonra siliniyor beğeni bir sayıda takıldı. Bu sabahta oldu resmini beğendi ismi gözüktü ve sayı arttı bir kaç dk sonra geri döndüğümde sayı eski haline dönmüş iki kişi silinmiş neden acaba ve directteki mesajımda silinmiş anlamadım beğenilerin sayısı artıyor ve sonra düşüyor sorun nedir acaba?

kullanicitugba kullanicitugba (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu muhtemelen hangi sosyal medya platformundan bahsediyorsanız ondan kaynaklı bir problemdir. Mecbur bekleyeceksiniz, problem düzelene kadar.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu tür sorunlar sizin ya da başkasını çözebileceği sorunlar değildir. Instagram, Facebook kaynaklı sorunlardır. Bazen bu tür sosayal medya uygulamaları sorun yaşar. Bu da size farklı şekilde yansır. Dediğim gibi bu tür sorunları çözmek mümkün değil. Mesaj kutusundan mesajınızın silinmesi de normal değil. Hesabınıza başkası erişebiliyor olabilir mi? Şifreniz başkasında varsa o kişi yapıyor olabilir.

      murat murat (12492)