Fotoğraflarım görunmüyor

Hafiza kartimdaki fotoğraflar onceden gorunurken zamanla gorun memeye başladı (jpg)olan resmi adina girip (jp) yapip sonra yeniden (jpg) yaptigimda gorunur hale geliyordu bunun sebebi nedir??

cenkahmet cenkahmet (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir hafıza kartı ile denedinmi?

    Bence onun sebebi çok önemli değil (değişik sebeplerle olabilir). Ama düzelterek normal hale getirmek için hafıza kartını (içindeki gerekli dosyaları bir başka yerde yedekledikten sonra) biçimlendirmelisin. Bunu yaptığında problemin ortadan kalkması gerekir.

    Hafıza kartında yaşanan problemin PC'de (PC sabit disk bölümlerinde) yaşanmadığını varsayıyorum. Yok eğer PC'dede benzer problem yaşanıyorsa bu defa farklı çözüm yollarına gidilmesi gerekir (Bu halde hafıza kartında değil PC'de çözüm arayışlarına gidilir).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Telefona taktiğimda oldu bu sorun onceden yokken bianda olmasina anlam veremedim virus falan bulasmiş olmaz değilmi ??

      cenkahmet cenkahmet (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Bicimlendir demiştik ya.. Biçimlendirme ile virüs varsa onlarda silinir. hafiza kartın tamamen sıfırlanır. temmuz 6 yıl önce
      • Yine düzelmezse bu defa hafıza kartının bozulduğu düşünülür. temmuz 6 yıl önce
      • Atmamistir merak etme :) Zaten sistemlerinide sıfırladin herhalde :) temmuz 6 yıl önce