Fotoğrafta yüzümü nasıl yok edebilirim?

Merhaba

Ben kendi fotoğrafımı çekip profil yapcam ama yüzümü görmelerini istemiyorum yüzümü nasil silerim ? Android

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Saçların pek güzel herhalde profilnde görünsünler istiyorsun, öylemi? :)) temmuz 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Fotoğraf Bulanıklaştırma Nasıl Yapılır ve Nereden Download Edilir? (tıkla)

Edit:

Android işletim sisteminde sormuşsun, sonradan ilave etmediysen gözümden kaçmıştır. Ama çevrende kullanabileceğin bir PC varsa orada böyle bir resim düzenleyebilirsin.

Ayrıca Google Play'dede bir araştıralım bakalım:

Blur Fotoğraf Editörü - Android (tıkla)

Kısmi bulanıklık - Android (tıkla)

Difuminator - Android (tıkla)

temmuz temmuz (12505)