Fotokopi üzerindeki yazıları nasıl değiştirebilirim?

Fotokopi üzerindeki yazıları değiştirmem gerek ama anlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

sokrates0 sokrates0 (1)
3 yıl önce sordu

  • Fotokopi makinanın markası ve modeli ne? Bilgisayar üzerinden sadece değişiliyor diye biliyom yani fotokopi makinalarında öyle özellik yok diye biliyorum. darkcrak 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Fotokopi üzerindeki yazıları değiştirmek ne demek anlaşılmıyor.

A4 kağıt üzerinde bazı yazılar var ve bunu bilgisayarda değiştirmek istiyorsan kağıtın fotoğrafını çek Photoshop gibi bir programda PC'de düzenle.

Daha profesyonel bir iş yapmak istiyorsan OCR yazılımlarını araştır. Kağıt üzerindeki yazıları PC'de Word gibi ortama düzenlenebilir şekilde aktarıyorlar.

murat murat (12492)