fourengine.exe nedir?

fourengine.exe nedir? fourengine.exe virüs mü?

Vaka: Windows 7 işletim sistemi yüklü bir bilgisayarda, bilgisayar her açıldığında karşıma  Fourengine.exe Assertion failed hatası geliyor.

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    fourengine.exe nedirfourengine.exe virüs mü?

    fourengine.exe dosyası Asus'a ait bir uygulama dosyasıdır. fourengine.exe virüs değildir.

    C:\Program Files\asus\epu-4 engine\fourengine.exe yolu altında bulunur.

    fourengine.exe Assertion failed hatası FourEngine.exe Assertion failed:!Isopen()&&name:=Null, file F:\  Sourcecode\MarkLib\include\dali\system\source\winpipe.cpp, line 268. ile ilgili hatanın çözümü için  Asus'a ait uygulamaları yeniden yükleyebilir veya kullanmıyorsanız Denetim Masası > Programlardan kaldırabilirsiniz.

    fourengine.exe Assertion failed hatası Asus bilgisayarda bulunan Asus'a ait yazılımlardan kaynaklanır.

    cemkara cemkara (4215)