FPS Aksiyon Oyunu

Arkadaşlar insanı böyle bayağı bi saracak,fazla sistemde istemeyen,orta halli grafikli,hikayeside uzun ve güzel bi oyun arıyorum.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Spec Ops: The Line

    Bir araştır hikayesi gayet güzel ve sürükleyici bir oyundur.Türkçe yaması da mevcuttur .

    blackheaven blackheaven (728)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yalnız oyun TPS.Fakat yinede güzele benziyor. akif52 8 yıl önce

    FPS olarak FarCry, Call of DutyBattlefieldCrysis gibi serilerin eski oyunlarına bir göz atmanı tavsiye ederim.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Onları oynamadım ama tamam bi bakıcam. :) akif52 8 yıl önce