Fps sorunu yaşıyorum

amd radeon r7 m20 2 gb ekran kartı var. güncellemelerin hepsi yapıldı son sürüm driverlar ekran ayarlarını da yaptım fakat fps düşüyor oyunlarda özellikle yardım edebilecek var mı ?

guner33 guner33 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    guner33 (1) Bu fps düşmeleri birçok nedenden kaynaklanabiliyor yani bu hem yazılımsal hemde donanımsal konular olabilir.Sadece Ekran Kartı sürücülerini güncellemekle butün sorunlar çözülmez ama benim tavsiyem bence bilgisayarında En son yaptığın işlemleri birkez daha gözden geçir ve gözden ğeçirdiğin durumları internette araştır fps düşmesi yapar mı ? diye şimdi birçok neden olduğu için uzun uzun yazmıyım dedim ama eğer bir konudan şüphelenirsen buraya yaz yardım ederim.

    Bunun için DDU programını kullanman gerek bu program bilgisayardaki ekran kartının tüm sürücülerini siliyor. SİLDİKTEN SONRA BAŞTAN SÜRÜCÜLERİ TEKRAR KURMAN GEREKİYOR. Peki bu DDU programı nasıl kullanılır ona gelelim alt ta link var o linke gir adam nasıl kullanılıcağını anlatmış.

    https://www.youtube.com/watch?v=MpLFWWkoXt4

    Birde bu programın güncel sürümünü kullanman gerekli

    https://www.wagnardsoft.com/ bu linkten Display Driver Uninstaller (DDU) V17.0.7.6 Released ! diyen ikona basıp indir

    lucas77 lucas77 (199)