Framework'ü kaldıramıyorum

Framework'ü yanlışlıkla denetim masasından kaldırdım. Fakat tamamen kaldıramamışım. Şimdi ne tamamen kaldırabiliyorum ne de yeniden yükleyebiliyorum. Zaten yüklü hatası alıyorum. Çözümünü bilen var mı?

oyunadevam oyunadevam (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu denemelisin: Microsoft .NET Framework Repair Tool (Microsoft .Net Framework Onarım Aracı)

    Microsoft .Net Framework Onarım Aracı indir

    Microsoft .Net Framework Onarım Aracı .net Framework'unda olan hataları gidermek için kullanılır.

    Yükle linkini tıklayıca iki seçenek gelecek. NetFxRepairTool.exe dosyasını seç ve indir.

    NetFxRepairTool.exe kullanımı son derece basittir. Önce sorunları bulur sonra onarım için yapılması gerekenleri gösterir, onay ister.

    Ek: Şunu yüklemeyi dener misin?

    https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=53321

    Bir de hangi versiyon .net'i kaldırdın?

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Kardeş maalesef bu çözüm olmadı. Başka bir yolu yok mudur bu işin? Programlar çalışmıyor bu framework olmayınca oyunadevam 5 yıl önce
    • @oyunadevam ek yaptım dener misin? hakan 5 yıl önce