Fraps ile Kasma Sorunu

Fraps İle Kasıyor Nedenleri nedir?

Çözümü Varmı ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fraps İle Video Çekerken Kasma sorunları Ve Çözümü :

              SORUNLAR                                                                     ÇÖZÜMLER

    • 1)Ram Düşük olabilir:                                  Ramı Yükseltmenizi Veya olmassa Yenin Bilgisayar Almanizi Öneririm
    •
    • 2- )Ekran Kartı Sorunu:                                Ekran Kartını Yenilemenizi Ve Bilgisayarda aynı Anda Çok Fazla  PRogram açmayın
    •
    • 3-)Oyunun Çözünürlüğü Ve Yüksek Ayarlar :                    Ayarları Düşürün Ve Çözünürlüğü : 1024x768 Yapin Veya Hd Gibi Oynamak İstiyorsanız 1024x720 Yapin
    •
    • 4- )Bİlgisayar Ayarlarının Herşeyi Yüksek Olması  :                 Ayarlarını Düşürün En Düşük seviye Yapin Yapimi Şudur : Bilgisayar > Özellikler> Gelişmiş Sistem Ayarlari > Performans Ayarları nı EN Yüksek Performans Yapin
    •
    • 5- )Grafik Kartı Güncellenmemiş Olmasi :                     Grafik Kartınızı Güncellenmenizi Öneririm
    • 6- Nvidia Olursa Kasması Geçebilir :
    •
    • 7- ) FRAPSLA ÇEKERKEN DONMASI NORMAL OLABİLİR :)
    •

    huseyinking huseyinking (-50)