Fraps Kasma Sorunu Çözümü ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Fraps kasma sorunu çözümü için aşşağıdaki yöntemleri uygulayın;

    1- ) Bilgisayarınızı Temizleyin ve tarama yapın.

    2- ) Oynayacagınız oyun video çekerken donuyo ise Grafik ayarlarını en düşüğe alın.

    3- ) Fraps Movie Kismindaki FPS değeri 30 FPS ise onu 50 FPS Yapin.

    4-) Arka plan da çalışan gereksiz programları kapatın.

    BONUS CEVAP:
    Fraps Halen video çekerken kasıyorsa aldırmayın izlerken moo0 minimizer ile boyutunu düşürürseniz izlerken kasması azalır

    TEŞEKKÜR EDERİM

    huseyinking huseyinking (-50)