Free Sound bluetooth kulaklık nasıl şarj edilebilir

merhaba Free Sound bluetooth kulaklık nasıl şarj edilebilir 1 adet şarj kablosu mevcut bir ucu ince diğer ucu usb portlu ince tarafı kulaklığa takılıyorda https://hizliresim.com/chxM1f youtubede bulduğun kulaklığın incelemesini yapan kişinin elinde şarjın usb portlu tarafını nereye takmalıyım normal telefon şarjının kafasınamı yoksa bilgisayarın usb portunamı takmalıyım şarj edilmesi için

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Bi ucunu bilgisayara diğer ucunu kulaklığa takıp şarj edebilirsin , şarjı dolduğu zaman da şarjdan çıkartabilirsin.

2 taraflı jak kablosu kulaklığı bilgisayarda şarj etmeden kullanabilmeni yani normal şekilde kullanmanı sağlar fakat bi ucu USB  diğer ucu bayaa eski tablet şarj aletlerindeki gibi ucu da kulaklığa takıp şarj edip bluetooth ile kullanabilmeni sağlar tabii şarjı dolduktan sonra.

Ben böyle gördüm ve biliyorum umarım doğrudur

darkcrak darkcrak (5168)
3 yıl önce cevaplandı

    Videolarda göstermeleri lazım, farklı farklı videoları izleyerek nasıl şarj edildiğini öğrenebilirsin.

    hydra hydra (3800)