FreeDOS laptopta wifi sürücüsü yükleme sorunu

Arkadaşlar bela bir cihaz var windows 11 kurdum bütün sürücüler yükleniyor ama wifi sürücüsü yüklüyorum yeniden başlatırsan kullanabileceksin diyor yapıyorum bu sefer de "İstenen işlem, tamamlanmayı bekliyor. (0x00000103)" diye hata veriyor. Defalarca format attım farklı edisyonlar(core,home,enterprise) ve farklı sürümler denedim olmuyor hep aynı hata. İade etmeyi düşünüyorum çözemezsem. Bios falan güncelledim,sıfırladım düzelmedi zaten yeni almıştım bunu iade edeyim mi sizce düzelmiyor çünkü?

oluk oluk (47)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her şeyi yazmışsın ama laptop marka ve modelinini vermemişsin. Muhtemelen hatalı sürücü yüklüyorsun. Laptop'un altında yazan model numarasını paylaşır mısın? Senin için kontrol edeyim.

    murat murat (12492)
    4 ay önce cevaplandı