Freelancer yazılım uzmanları

Kolay Gelsin,

Ben ve ekibim bir web projesi geliştirmeye karar verdik ve bunun için freelancer olarak bize ve ekibimize katkısı olacak arkadaşlar arıyoruz. Öncelikle yanlış anlaşılmasın tabii'ki burası iş ilanı sayfası değil ancak bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve hayran kaldığım bi kaç hocam var @alattin hocamız'dı galiba işin'de muazzam derece iyi görünüyor. Projemize tabiiki belirli ücret karşılığında yardımcı olabilirse çok seviniriz :)

Öncelikle ekimizden bahsedeyim. Biz 3 kişiyiz ve henüz acemi konumun'da yazılımcı ADAYI sayılırız. Bir proje geliştirmeye karar verdik fakat zorlandığımız kısımlar olucakdır - ki şimdiden oluyo'da zaten. Bunun için siz değerli yazılımcı hocalarımızdan yardım talep ediyoruz. 3 arkadaş ortaya bir ücret koyduk ve bu ücret doğrultusunda kısıtlı'da olsa harcama yaparak projeyi bitirmeyi hedefliyoruz.  İstanbul'da veya çevresin'de işinde çok iyi freelancer yazlımcı arıyoruz. Şimdiden teşekkürler.

nvidia nvidia (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genç arkadaşlarımızın bu tür girişimlere her zaman, herhangi bir bedel talep etmeden elimden geldiğince destek veririm.  Kullandığınız teknolojiler eğer benim uzmanlık alanıma giriyorsa seve seve yardımcı olurum.

    Fakat bir sorunum var: zaman. Zaman konusunda biraz sıkıntılıyım. @notify bilir, sorduğu soruların cevabını aylar sonra aldığı oluyor. Aslında uzmanim.net'te hevesli bir yazılımcı aday grubu söz konusu. Bu potansiyeli hep beraber değerlendirebiliriz. Dediğim gibi ben elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya, yön vermeye gayret ederim. Bu anlamda şuanda üzerinde çalıştığım ve uzmanim.net ile entegre çalışan bir eğitim sitesi var. Temel olarak HTML, CSS, Javascript,SQL ve C#, Asp.Net gibi konular olacak. Tabi hem sitenin kodlanması hem de içeriğin oluşturulması yükü bende olduğu için biraz vakit alacak bu iş.

    @nvidia özelden proje detaylarını yazarsan yardımcı olup olamayacağım konusunda daha net bir şey söyleyebilirim.

    @toprak34 daha yolun çok başındasın ama bu azmini kaybetmezsen çok iyi bir yazılımcı olacaksın.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @alattin teşekkürler abi o üzerinde çalıştığın site ne zaman biter? toprak34 7 yıl önce
    • @toprak34 bu hafta kodlaması bitecek. Önümüzdeki hafta içerikleri hazırlamaya başlayacağım. Fakat içeriklerden en azından bir kaç dil hazır olmadan açmayacağım. alattin 7 yıl önce
    • @alattin abi sağol bize yardımcı olmaya çalıştığın için toprak34 7 yıl önce
    • @alattin abi bildiklerini paylaşmayı seven on numara beş yıldız biridir. Henüz yüz yüze bikere bile görüşmemişken bu denli içten yardim etmesi çok hoş ve yardımları cok isimize yariyor. Fakat alattin abininde belirttigi gibi zaman sıkıntısi var. Onun haricinde her türlü desteğini esirgemeyecek biridir. Özelliklede.benim projemde büyük yardimlari doknmustur. Burdan bikere daha tessekurlerimi iletiyim. Teşekkür ederim herdey icin @alattin abi eksik olma :) notify 7 yıl önce
    • @alattin hocamızın da dediği gibi bende elimden geldiğince yardımcı olurum. @nvidia notify 7 yıl önce
    • Hepinize çok teşekkür ederim. Peki @alattin hocam siz İstanbulda kendi şirketiniz var sanırım freelancer olarak çalışmıyorsunuz diymi? şirketinizin ismi nedir? Belki iş bulursak size yönlendirebiliriz? :) Tekrardan hepinize teşekkürler. nvidia 7 yıl önce