Frisby Pro Gaming Mause GX5 Makro Programı

Bende mausun makro programı vardı fakat anti virüs programı hayırlı birşey yapıyormuş gibi sildi.Bende makro programının cdsini kaybedince makroyu kullanamıyorum internettede biraz dolaştım ama bulamadım bildiğiniz biyer varsa link atarmısınız.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba

    Biraz araştırma yaptım ve bir link buldum.

    Alt kısımda bulunan linki indir ve bak aradağın program bu mu eğer değilse yorum olarak yaz,

    Link : Girmek İçin Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer sen de makro derken hızlı tıklamaktan söz ediyorsan bu program işine yarayabilir fakat oyunlarda illegal olarak kullanmamanı öneririm http://fabi.me/tools/speed-autoclicker/

      kugabugra18 kugabugra18 (47)
      7 yıl önce cevaplandı

        Makroların çalışma şekilleri virüslere çok benzer ve bunlar genellikle antivirüs programları tarafından virüs olarak görülürler. Sistemlerde makro bulundurmak ve çalıştırmak riskli olabilir (Makrolar içlerinde virüs bulundurmaya ve/veya virüs gizlemeye müsait olurlar).

        Ya hiç kullanmamalı yada dikkatli ve tedbirli olarak kullanılmalıdır (Yazılımın güvenilir olmasına dikkat edilmelidir).

        temmuz temmuz (12505)